Пн-Сб з 9.00 - 18.00 / Неділя online

Гарантія та повернення

Гарантія та повернення. 

На все обладнання, яке Ви купуєте в інтернет-магазині "Арія Клімат" діє гарантія від виробника. Гарантійний термін залежить від умов кожного бренду і відзначений в інформації гарантійного талона. 
 
У накладній і гарантійному талоні вказано дату покупки обраної продукції, назва продукту і терміни гарантії. Накладна і гарантійний талон є доказом придбання. 
Важливо! Ви повинні зберігати цю документацію протягом усього терміну гарантії. 
 

Повернення продукції. 

 
Ви можете повернути або обміняти продукцію, яку Вам не підійшла, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». 
Умови для обміну або повернення продукції в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію; програмне забезпечення не піддавалося змінам або активації; товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки і інші речі в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований; присутні всі документи (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.
УВАГА! При поверненні якісного товару Покупцеві надано право обміняти товар на аналогічний у продавця, у якого товар купувався (ст.9 Закону), а не відразу вимагати повернення грошей. І тільки якщо у Продавця немає аналогічного товару для обміну, Покупець має право: 
1) повернути придбаний товар одночасно з придбанням у Продавця іншого товару з наявного в асортименті магазину з відповідним перерахуванням вартості і сплатою позитивної різниці, або поверненням магазином негативною різниці між цінами товарів; 
2) розірвати раніше укладений договір купівлі-продажу і отримати гроші назад (протягом 7-ми робочих днів тим же спосіб розрахунку, що і використовувався при оплаті за товар (готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок) .